Autoryzowany serwis Redmi

0
193

Urządzenia mobilne marek Xiaomi i Redmi cieszą się coraz większym zainteresowaniem na polskim i europejskim rynku. Sprzedaż smartfonów chińskiego giganta dynamicznie wzrasta, przynosząc producentowi coraz większe zyski. Rosnące wyniki sprzedaży marka zawdzięcza przede wszystkim dobremu wyposażeniu swoich produktów oraz ich atrakcyjnym cenom. Producent dba również o jak najlepszą opinię wśród swoich klientów. Zapewnia użytkownikom jak najlepszy serwis Redmi –  gwarancyjny i pogwarancyjny swoich urządzeń.

Serwis Redmi funkcjonuje niemal w całej Polsce

Autoryzowane centra serwisowe Redmi (Xiaomi Redmi) zlokalizowane są w wielu miejscach w Polsce. Naprawę swojego sprzętu możemy powierzyć jednostkom znajdującym się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Łodzi, Pile, Olsztynie, Koszalinie, Kielcach, Gorzowie Wielkopolskim, Rzeszowie, Kaliszu, Częstochowie, Gdyni, Piasecznie, a także Bytomiu. Partnerem serwisowym chińskiego producenta jest firma CCS – Cyfrowe Centrum Serwisów. Oferuje ona wysoki poziom usług naprawczych na podstawie autoryzacji marki Xiaomi. CCS zajmuje się również serwisowaniem sprzętu innych marek, takich jak między innymi Samsung, Huawei, Meizu czy Alcatel. W sklepie kupisz też akcesoria do telefonów.

Jakie urządzenia podlegają naprawie gwarancyjnej Xiaomi?

Naprawie w serwisach Redmi podlegają jedynie te smartfony, które mają europejską gwarancję. Smartfony chińskiego producenta objęte krajową gwarancją można kupić w autoryzowanym sklepie producenta oraz w punktach partnerskich. Gwarancja ważna w Polsce udzielana jest urządzeniom Xiaomi i Redmi na okres dwóch lat. Kupując sprzęt ze sprawdzonego źródła, mamy pewność, że w razie jakichkolwiek problemów z jego działaniem będziemy mogli liczyć na naprawę serwisu Redmi. Ponadto otrzymujemy gwarancję, że do naprawy zostaną wykorzystane jedynie oryginalne części od producenta, a nie tańsze i gorsze zamienniki. W związku z tym, na chińskich aukcjach i w nieautoryzowanych sklepach odnajdziemy często korzystniejsze cenowo oferty smartfonów Redmi. Warto jednak dopłacić ok. 300 – 400 złotych i cieszyć się zaletami urządzenia pochodzącego z oficjalnej dystrybucji.

Jeśli Twój telefon pochodzi z nieoficjalnej dystrybucji i uległ uszkodzeniu, warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu Redmi. Serwis Xiaomi Redmi użyje części wysokiej jakości, a jeżeli będzie to możliwe, również oryginalnych części.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here